SPECIALIZACE:

 

Vrakový potápěč - Potápění k vraku má svoje pevná pravidla. Naučíte se rozeznávat riziková místa ponoru. Hodně vraků je chráněno místními zákony a proto se budeme učit, jak správně naplánovat vrakový ponor , abychom neporušovali zákony hostitelské země.

Termíny kurzu:květen - říjen (idividuální)

Cena: 4 000,- Kč

Hloubkové potápění - Pro řádné plánování vašich ponorů musíte nejprve znát všechna potenciální rizika spojená s HLOUBKOVÝM POTÁPĚNÍM. Kurz  HLOUBKOVÉ POTÁPĚNÍ vám poskytne dovednosti, znalosti a zkušenosti potřebné k provádění těchto druhů ponorů bezpečně a pohodlně.

Termíny kurzu:květen - říjen (idividuální)

Cena: 2 000,- Kč

Navigace - tato specializace, která je povinná v kurz POKROČILÝ POTÁPĚČ OTEVŘENÝCH VOD vás seznámí s přírodní navigací ve vodním prostředí.Naučí Vás jak se orientovat pod vodou, abyste mohli nalézt cestu k označeným bodům a schopnosti vrátit se kdykoliv k výstupnímu bodu.

Termíny kurzu: květen - říjen

Cena: 2 000,- Kč

Noční potápění - také tato specializace patří mezi povinné v kurzu POKROČILÝ POTÁPĚČ OTEVŘENÝCH VOD. budete se umět potápět v noci nebo ve snížené viditelnosti, kde často dochází ke ztrátě orientace a viditelnost se často snižuje pouze na dosah vaší svítilny. Naučíme Vás se v tomto prostředí bezpečně pohybovat a zvládat jej. Jako odměna pro Vás bude vidět noční svět, který je mnohem rozmanitější a hlavně rozdílný od potápění za denního světla.

Termíny kurzu: květen - říjen

Cena: 2 000,- Kč

Potápění z lodě - asi 80% provedených ponorů je prováděno z lodi. Pro ulehčení si zkušení potápěči stanovili určité postupy a pravidla. Poznejte tyto pravidla a vyhněte se tak nepříjemným zkušenostem. V Kurzu specialit POTÁPĚNÍ Z LODĚ se budete učit správné techniky potápění z lodě, jak si vybrat vhodné potápěčské centrum při plánování vaší dovolené, co uvážit při cestování s vaší kompletní výstrojí. Výběr programu POTÁPĚNÍ Z LODI před vaší dovolenou garantuje, že budete připraveni.

Termíny kurzu: květen - říjen

Cena: 2 000,- Kč

Potápění pod ledem - tento kurz vyžaduje velké zkušenosti, protože se nebudete pohybovat ve velkém prostoru bez možnosti přímého výstupu na hladinu.Podmínkou účasti v tomto kurzu je absolvování kurzu AOWD. Naučíme Vás potápět se bezpečně jak na úvazku spojeni s návodčím, tak i na lanku reelu, které si sami vedete po cestě pod ledem a různé jiné techniky tohoto typu potápění.

Termíny kurzu: prosinec - březen

Cena: 2 000,- Kč