OPEN WATER DIVER - Samostatný potápěč

Kurz Samostatný potápěč Vás opravňuje k potápění s přístrojem na volné vodě až do hloubky 20m. Dále jste oprávněni k samostatnému potápění společně s potápěčem minimálně se stejnou kvalifikací, nebo vyšší. V doprovodu Dive Mastera je ovšem možné provádět ponory do max.hloubky až 30m. S mezinárodní, celosvětově uznávanou certifikací OWD Vás budou respektovat jako kvalifikované rekreační potápěče ve všech potápěčských centrech (divecentrech) po celém světě. Výukový systém je samozřejmě registrován MŠMT ČR a naši instruktoři prošli náročnými prověrkami.

K výuce Vám bude kromě instruktora k dispozici i Váš vlastní Student Manuál. Během tohoto kurzu se naučíte potřebné techniky a postupy nutné k zajištění Vaší bezpečnosti pod vodou. Po absolvování tohoto kurzu obdržíte certifikát, který Vám umožní potápět se s ostatními potápěči a zakoupit nebo si půjčit potápěčské vybavení kdekoliv na světě. OWD je nejzastoupenější potápěčskou kategorií na světě která znamená, že potápěč zvládl základní teorii a techniky pro potápění s nezávislým potápěčským přístrojem.

Začátečnický kurz se skládá z 6-ti teoretických lekcí, 5-ti praktických lekcí v bazénu a 5-ti praktických lekcí v otevřené vodě. Nabízíme také možnost individuální výuky, kdy budete studovat samostudiem a následnou konzultací. Ponory ve volné vodě probíhají ve dvojicimdo hloubky 20-ti metrů a jsou prováděny na lomech nebo písákách v ČR, ale je možné se domluvit na dokončení kurzu u moře např. v Chorvatsku. Všechny potřebné studijní materiály dostanete při zaplacení kurzu ( na nulté hodině) a můžete se připravovat sami doma tak, jak Vám to bude co nejlépe vyhovovat.

 

Termín kurzu: 26.5.2015 od 17 hodin na učebně Triton Sport v Pardubicích

Cena: 6 900,- Kč " POKRAČOVÁNÍ AKCE V LEDNU 2+1 ZDRARMA" .

Cena kurzovného je konečná, včetně učebních materiálů, zapůjčení výstroje(mino potápěčských brýlí a šnorchlu) a certifikace.


Těšíme se na Vás - Triton Sport