O nás

Jsme obchodní firma založená v roce 1998 s kamenným obchodem a potápěčským centrem. Naše společnost se snaží nabídnout zájemcům o potápění a vodní sporty kompletní služby. Nabízíme nejen potápěčské vybavení a vybavení pro plavání a vodní sporty, ale i potápěčské kurzy,plnění lahví a servis techniky. Samozřejmostí je i bezplatné poradenství, záruční i pozáruční servis technického vybavení.

Specializujeme se na prodej potápěčské techniky různých značek jako je například SCUBAPRO,UWATEC,TECHNISUB,SUUNTO,BARE,AGAMA,BEUCHAT,MARES,EXPLORER CASES,WARMUP...

Nedílnou součástí služeb zákazníkům je organizování jak školení pro skupiny zájemců o potápění, tak i organizování zájezdů za potápěčskými zajímavostmi jak v Čechách tak i v zahraničí. Pro účely výcviku slouží základny Borek a Mokrýšov - Březiny. Samotný výcvik probíhá podle mezinárodně uznávaných systémů České potápěčské školy pod dohledem zkušených instruktorů. Výcvik je zakončován zkouškou a vydáním mezinárodně uznávané certifikace odpovídajícího stupně, který Vám usnadní Vaše další potápěčská dobrodužství.

 

V rámci našeho klubu TRITON nabízíme možnost potápění na našich základnách Březiny-Mokrýšov a Borek u Chotěboře, nákup potápěčské výstroje za zvýhodněnou cenu a možnost účasti na našich akcích spojených s potápěním.